Про нас ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Ритуальний Дім Довіра

Наш Ритуальний дім Довіра надає послуги мешканцям Києва та Київської області. Відмінні переваги роботи компанії – індивідуальний підхід, доступність послуг та їхня висока якість.

Ми намагаємося запропонувати лише необхідні послуги в кожному окремому випадку, розуміючи трагічність події та дотримуємося високих морально-етичних норм, при цьому ми завжди надаємо допомогу тим, хто її потребує.

Завдяки Ритуальному дому Довіра родичів звільнено від паперової тяганини, витрачання часу на роз’їзди містом для вирішення похоронних питань.

З нашою допомогою вся похоронна процесія пройде на високому рівні, щоб з честю проводити померлого в останній шлях.

Організація похорон Київ

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua