Автокатафалк ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Ритуальний транспорт

Важливим елементом будь-якого похорону є спеціальний ритуальний транспорт. З його допомогою труна з тілом перевозиться містом і доставляється на цвинтар для поховання або кремації.

Ритуальний автобус

Під час похорону труна з тілом послідовно перевозиться в кілька пунктів призначення: зал для цивільної панахиди, храм, де проводиться відспівування, і, нарешті, на цвинтарі для поховання.

Перевозити тіла в звичайному транспорті не можна, для цього використовуються спеціально обладнані автомобілі або автобуси.

Такий автобус може вміщувати до кількох десятків пасажирів. Якщо учасників похорону менше, то зручніше орендувати мікроавтобус, що вміщає труну та 10-18 супроводжуючих. На сьогодні це найпоширеніший ритуальний транспорт.

У нашому похпронному бюро ви можете замовити Ритуальний транспорт.

У похоронах класу VIP нерідко використовується легковий автомобіль-катафалк, що вміщує лише труну та одну супровідну особу. Решта учасників траурної процесії перевозиться автобусами та мікроавтобусами. Ритуальне бюро Довіра допоможе вам.

Для замовлення Ритуального транспорт удзвоніть: (068) 067 50 53 (073) 946 94 74

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua