Копка могил в Киеве ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Виконанням такої роботи займаються спеціально навчені люди. Розкопування могили виконується у суворій відповідності до розмірів труни і передбачає проведення наступних видів робіт:

підготовка майбутньої ділянки під поховання чи перепоховання та організація зручного підходу до неї;
копка поглиблення відповідно до чинних санітарних норм на глибину не менше півтора метра;
закриття та опускання труни з покійним;
засипання могильної ями землею;
створення рівного пагорба над могилою;
встановлення хреста та надгробної пам’ятки.

Перед початком такої роботи фахівці звертаються до адміністрації цвинтаря, де планується поховання. Для цього виходить відповідний дозвіл.
Вартість копання могили залежить від численних факторів, таких як погодні умови (могилу в морози копати набагато складніше), відстань від місця виїзду до цвинтаря, необхідність встановлення огорожі, плит та інші фактори, що ускладнюють роботу при копці могил. Також враховується кількість місць для поховання.

Ми працюємо цілодобово 7 днів на тиждень, 24 години на добу і не тримаємо співробітників зі шкідливими звичками, що заважають роботі. Пишіть, дзвоніть – ми гарантуємо максимально швидку копію могил за доступною ціною. Якщо вам не вистачає коштів на гідний похорон, ми завжди входить у ваше становище. Безвідсоткова розстрочка від 3 до 6 місяців без поручителів та довідок. Також гарантується індивідуальний підхід до кожної людини, яка звернулася до нас за допомогою.

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua