Ритуальные услуги КИЕВ – похоронное бюро ДОВЕРИЕ

Ритуальний агент

Ритуальний агент — спеціалізований менеджер ритуальної служби, людина, яка повністю бере на себе організацію похорону або кремації.

Що входить до обов’язків ритуального агента

Ритуальний агент, інакше названий розпорядником похорону, бере на себе всі обов’язки, пов’язані з підготовкою до похорону. До мінімального кола обов’язків будь-якого похоронного агента входять такі дії.

1.Виїзд додому.
2.Виклик екстрених служб та організація транспортування померлого до моргу.
3.Консультування з приводу можливих виплат та пільг, що належать родичам, а також консультація щодо вибору місця поховання та кремації.
4.Допомога у виборі необхідних для поховання атрибутів та послуг.
5.Оформлення замовлення та надання платіжних документів.

Одержання свідоцтва про смерть у морзі, гербового свідоцтва про смерть у РАГСі, документів на видачу допомоги на поховання.
Організація перевезення тіла покійного в морг, омивання та одягання, а також церемонії прощання у жалобному залі. Замовлення послуг моргу.
Підбір місця для відспівування, громадянської панахиди, поминок. Також замовники можуть повністю покласти організацію цих жалобних церемоній на агента.
Замовлення та оформлення місця на цвинтарі чи ніші колумбарію.

При необхідності кожен з наших агентів готовий прийти на допомогу та виконати будь-які делікатні прохання сім’ї та близьких покійного,не виходять за рамки закону та можливостей наших менеджерів.


Замовити послуги ритуального агента

Ми готові допомогти Вам у будь-який час доби 7 днів на тиждень! Викликати ритуального агента, який візьме на себе обов’язки з підготовки похорону або кремації, Ви можете по телефону :  (068) 067 50 53 (073) 946 94 74

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua