Дезінфекція після померлого в Киеве ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Дезінфекція після померлого
Користь заключної дезінфекції:

Вона необхідна знищення хвороботворних мікроорганізмів.
У тілі померлого відбуваються незворотні зміни тканин, створюються сприятливі умови для зростання та розмноження бактерій, вірусів, грибів. Особливо це актуально, коли смерть стала результатом інфекційної хвороби.
Знезаражуються затеклі в щілини та меблі біологічні рідини від трупа.
Через кілька годин після смерті судини втрачають свій тонус, рідина починає пропотівати і витікати назовні, проникає у важкодоступні місця, і її важко прибрати звичайним вологим прибиранням.
Знешкоджуються отруйні гази та речовини, так звані «трупові отрути» (кадаверин, нейрин та ін.).
Дезодорується повітря, видаляється «запах смерті» у приміщенні.
Провести заключну дезінфекцію після винесення трупа з дому можна самостійно лише у випадках: — якщо мертве тіло пролежало в будинку не більше 4-6 годин; — якщо померлий не страждав на інфекційні захворювання, особливо такі як туберкульоз, сифіліс, кір, менінгіт та ін.

Для замовлення та консультації : +380 68 067 53 50

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua