Кремация в Киеве, цена 8500 грн. Крематорий Киев ~ Довіра

Організація кремації

Окрім традиційного поховання покійного в землі,  ритуальна служба «Довіра» пропонує послуги з кремації, що організуються у Київському крематорії. Крематорій відбудований у 1975 році і надає можливість провести повний цикл процедури кремації тіла покійного, якщо така його воля чи бажання рідних, близьких покійного.

Процес є повним згорянням тіла. Потоки газу, що подається в камеру печі, розжарені до 980 °, тому процес відбувається досить швидко. Послуги з кремації сьогодні досить потрібні, особливо серед мешканців мегаполісів. У Києві частка кремованих становить понад 50% від загальної кількості поховань. Причин кілька: спрощення процесу поховання, тотальна нестача відкритих цвинтарів для поховання покійних.

Звертаючись до ритуальної служби «Довіра» ви отримаєте повний цикл послуг з кремації покійного в місті Київ та Київській області. Чуйні та відповідальні співробітники займуться всіма етапами: перевезуть труну з тілом на Крематорій, при необхідності нададуть послуги моргу та візьмуть на себе організацію похорону у повній відповідності до бажань покійного. Для зручності замовників надається можливість кремування тіла без присутності рідних чи організація церемонії прощання для будь-якої кількості людей, які бажають віддати останню данину пошани покійному.

Ціна кремації залежить від набору послуг, але, порівняно з традиційною процедурою поховання покійника, кремування коштує дешевше. Різниця складається із зменшення витрат на могилу, вантажників та інших моментів, пов’язаних із традиційним похованням. Вартість основного циклу послуг, що надаються крематорієм Києва, представлена ​​нижче. Для надання повного циклу послуг кремації необхідно мати свідоцтво про смерть і паспорт.

Після кремації замовник отримує урну із прахом, повний пакет документів.

Уточнити вартість організації Кремації можна за телефонами:
(068) 067 53 50
(073) 946 94 74

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua