Перевезення тіла до моргу в Киеве ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Перевезення тіла до моргу — один із етапів підготовки тіла покійного до поховання. Саме в цих установах видається свідоцтво про смерть покійного та зберігається тіло померлого до дня похорону.

Послуги моргу Київ
Послуги моргу Київ

Що робити, якщо людина померла вдома
Після того, як близькі зафіксували смерть людини, треба потурбуватися про медичну констатацію смерті та перевезення тіла до моргу. Перевезення трупів можуть здійснювати спеціальні санітарні бригади, але Ви можете замовити спецтранспорт у нашій службі. Всі наші автомобілі спеціально обладнані клімат-контролем, необхідним для запобігання розкладу тіла. Також транспорт обов’язково піддається дезінфікуючій обробці для безпеки перевезення супроводжуючих осіб. Додатково ми пропонуємо послуги завантаження та розвантаження тел.

Контактний номер для замовлення перевезення в морг: +38 068 067 53 50
Цілодобово

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua