Організація похорон ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Організація похорон в Києві та Київській області

Організувати похорон близької людини найчастіше буває непросто. І не тільки тому, що шок і горе втрати буквально знерухомлюють, але й не завжди можливо швидко зібрати документи, оформити дозволи та виконати ще безліч дрібних та великих справ.

Ритуальна служба «Довіра» надає послугу організації похорону у повному обсязі. Професійно і швидко наші фахівці візьмуть на себе всі клопоти зі збору документів та дозволів, підкажуть і допоможуть вибрати спосіб поховання (традиційне поховання покійних або організація кремації), підбір та купівля товарів для ритуалу, транспортування тіла в морг та до місця упокою, а також проведення церемонії, виготовлення та встановлення пам’ятників.
Послуга організації похорону, що надається нашою службою, виконується залежно від побажань замовника. Сюди входять як організація похорону (за рахунок державних органів), бюджетні варіанти та похорони на вимогу замовника.

У разі смерті людини вдома або поза її стінами слід чітко знати, що необхідно зробити:
1. Транспортування покійного в морг. Замовити послугу оперативної допомоги можна у нашій ритуальній службі «Довіра». Ми надамо катафалк, необхідні аксесуари та команду професіоналів.

2. Незалежно від місця загибелі або смерті людини, родичі/близькі покійного обирають компанію, яка проводитиме у повному обсязі або частково підготовку, проведення обряду, а також самостійно визначити місце поховання. Якщо потрібне традиційне поховання покійних, ритуальна служба «Довіра» надає варіанти повної організації похорону, що включають усі необхідні послуги.

Надаючи кваліфіковану допомогу, «Довіра» не нав’язує жодних додаткових послуг! Клієнт з Києва чи іншого міста області обирає та оплачує лише те, що йому необхідно. Ви можете підібрати індивідуальний пакет, набір послуг, переглядаючи вартість у нашому прайсі. Телефонуйте і наші чуйні фахівці допоможуть визначитися з ціною, необхідністю проведення того чи іншого ритуалу та вирішать усі інші проблеми. Важко назвати вартість кожного індивідуального поховання, але за роки роботи ми з’ясували, які саме позиції клієнти замовляють найчастіше.

Усі ціни строго фіксовані. Перелік послуг та вартість актуальні на сьогоднішній день. Жодних додаткових поборів, націнок немає. Пільготним категоріям громадян надається знижка, дізнавайтеся у спеціалістів ритуальної служби «Довіра». Замовлення цілодобового виїзду співробітників по телефону, до послуги включено повний супровід клієнта на всіх етапах організації похорону. Для замовників пропонує варіант «Економ» — рішення, що відповідає всім вимогам моралі, але дозволяє поховати рідну людину без зайвих витрат.

Ритуальна служба «Довіра» знаходиться у місті Київ та пропонує організацію похорону на договірній основі. При укладанні договору та після нього, клієнт має право доповнити або відмовитися від пунктів послуг. Окрім традиційних похоронних обрядів наші фахівці допоможуть вибрати місце прощання, замовити оркестр, організувати VIP – похорон та виконають усі інші побажання замовника. Дізнатися вартість послуги з точністю до копійки, можна зателефонувавши нашим спеціалістам або по приїзді в офіс:

Академіка Вернадського, 79Б. Київ
(073) 946-94-74
(068) 067-53-50

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua