Перевезення до моргу ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.


Перевезення тіла у морг Київ

Неважливо, які обставини спричинили смерть, тіло померлої людини завжди спочатку везуть у морг або як його інакше називають патологоанатомічне відділення. Замовити транспортування покійного в морг можна у нашому похоронному бюро Довіра.

Ми пропонуємо професійний індивідуальний підхід з підбором спеціального транспорту для доставки тіла в морг, церкву, місце відспівування та поховання померлого. Також у нас можна замовити послугу організації похорону або кремації «під ключ», що значно заощадить ваші нерви та час.

Для замовлення перевезення в морг дзвоніть за вказаними номерами: 
(068) 067 53 50    (073) 946 94 74

 

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua