Поминальні обіди ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Поминальні обіди

Незважаючи на велику кількість кафе, ресторанів і банкетних залів у Києві знайти приміщення для поминок не так просто. Багато закладів громадського харчування у столиці пропонують проведення поминальної трапези, але звернення до них може призвести до проблем.

Нерідко для організації поминок є дуже мало часу, часто — практично кілька годин. Знайти відповідний за всіма параметрами заклад і домовитися про проведення поминального заходу за такий короткий термін – складне завдання.

Значна частина закладів не підходить для проведення поминальної трапези через невідповідний інтер’єр, тематичну спрямованість або орієнтацію на національні та культурні особливості інших країн та народів у меню, стилі обслуговування тощо.

Нерідко проведення поминальної трапези пропонується у залі по сусідству з іншими гостями. У тому випадку, якщо виділяється окрема зала, в сусідніх приміщеннях може йти свято, звучати гучна музика і т. д. Все це створює атмосферу, не придатну для проведення поминок.

Багато кафе, пропонуючи організацію поминок у своїх приміщеннях, не мають належного досвіду. Проведення поминок вимагає від організаторів розуміння ритуальних звичаїв, тактовності адміністрації та персоналу, вміння складати поминальне меню.

Деякі заклади, користуючись пригніченим станом замовників та терміновою необхідністю проведення поминок, можуть завищувати ціни на послуги. Інші підприємства громадського харчування відкликають свою згоду на проведення поминок, тим самим ставлячи організаторів у практично безвихідь.

Тому для проведення поминальної трапези краще звернутися до надійного партнера, який має значний досвід проведення поминок та є партнером найкращих закладів Києва. Щоб поминальна трапеза пройшла без неприємних сюрпризів та ексцесів, слід довірити організацію заходу фахівцям траурної служби «Довіра».

Замовити проведення поминок (068) 067 50 53 (073) 946 94 74

Чому варто звернутися до нас

Ритуальний будинок «Довіра» має великий досвід в організації поминок у Києві та Київській області. У нашій базі закладів для проведення поминок числяться сотні кафе, ресторанів та банкетних залів, розташованих у всіх районах Києва. При виборі закладу замовник може ґрунтуватися на будь-яких критеріях, будь то вартість проведення або віддаленість від станції метро.

Всі запропоновані заклади регулярно проводять поминальні заходи, мають тактовний і підготовлений персонал і готові провести поминальну трапезу будь-якої релігійної спрямованості. Будь-який із запропонованих варіантів має окремий банкетний зал, щоб поминальна трапеза могла пройти на самоті від інших гостей закладу. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам приміщення для проведення поминок різної місткості, розрахованих на прийом вузького кола родичів або кількох сотень людей.

Схема роботи

Схема замовлення поминок у нашій компанії виглядає так.

Ваш дзвінок із заявкою на підбір приміщення для проведення поминок.
Попереднє обговорення для з’ясування необхідних параметрів закладу та вивчення побажань замовника.
Підбір відповідних кафе або ресторанів, вибір закладу та з’єднання з адміністратором.
Огляд залу, обговорення меню та умов проведення поминок.
Затвердження замовлення та бронювання приміщення на необхідну дату.
Проведення поминального заходу.
Наша ритуальна служба позбавить Вас клопоту при організації поминок у Києві. Ми гарантуємо гідне проведення поминок, що відповідає всім стандартам організації подібних заходів. Для пошуку та підбору відповідного закладу Вам потрібно лише зв’язатися з нашими спеціалістами за телефонами (068) 067 53 50 або (073) 946 94 74

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua