Послуги моргу ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Поховання коханої і дорогої людини в день смерті можливе не завжди і виникає необхідність в послугах моргу. І неоцінимою допомогою для рідних і близьких покійного буде чітка організація: транспортування тіла, домовленість із співробітниками моргу і визначення покійного на місце без тяганини і довгих очікувань.Ритуальний будинок «Довіра» візьме на себе усі етапи процедури, починаючи від перевезення покійних, збереження тіла в морзі і закінчуючи повною організацією похоронів і кремації.


Надаючи послуги моргу в Києві та Київській області, наша ритуальна служба надає не лише послуги збереження тіла в морзі, а й повну підготовку тіла покійного до поховання:
1. Санітарна підготовка до поховання;
2. Обмивання, вдягання тіла;
3. Гоління, стрижка, укладання волосся;
4. Косметичні послуги;
5. Дезінфікування тіла;
6. Реставрація/відновлення характеристик особи будь-якої складності;
7. Бальзамування на короткі та тривалі терміни зберігання тіла;
8. Маскування посмертних дефектів;
9. Зубні процедури: вставка протезів, вкладення тампонів, видалення коронок (за потреби);
10. Укладання підготовленого тіла у труну для процедури прощання, поховання.

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua