Ритуальний оркестр ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Похоронний оркестр

Похоронний оркестр — духовий, струнний або симфонічний ансамбль, який виконує живу музику під час церемонії прощання та моменту поховання тіла покійного на цвинтарі.

Похоронний оркестр у Києві

Відхід із життя близького — важкий удар для його родичів. Немає таких слів, які повною мірою могли б висловити біль втрати та скорботу на момент похорону. Найбільше на це здатна музика, яка передає почуття та емоції людей, які проводжають рідного до останнього шляху.

Традиція виконання живої музики на похороні прийшла в Україну з-за кордону. Вже кілька століть духові чи струнні оркестри використовуються під час поховання людей. Особливу популярність жива музика на похороні завоювала у великих містах, у тому числі столиці. Найчастіше вибір замовників падає на класичні духові ансамблі, але часто замовники зупиняються і на камерних струнних квартетах. В особливих випадках як музичний супровід похорону вибирається повний симфонічний оркестр.

Ритуальна служба організує присутність на похованні музичних ансамблів будь-якого складу та напрямки. Ми допоможемо надати музичний оркестр, а також допоможемо скласти репертуар музичних творів, що звучатимуть під час поховання.

Замовити похоронний оркестр

Замовити похоронний оркестр, а також підібрати музичний супровід похорону допоможе наше похоронне бюро. Для замовлення зв’яжіться за номерами: (068) 067 50 53  (073) 946 94 74

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua