Ритуальний зал ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Призначення зали для прощання

Панахида за покійним може проводитись як у форматі світської церемонії, так і у вигляді церковного богослужіння. Якщо останнє, як правило, відбувається у храмі, то для жалобних зборів біля труни з тілом померлої людини слід знайти спеціальне місце. Це може бути:

  • ритуальний зал;
    траурний майданчик;
    безпосередньо цвинтар;
    площадка біля останнього місця проживання або роботи покійного.
    Вибравши церемоніальний зал для прощання, родичі людини, яка пішла в інший світ, можуть бути впевнені, що ритуал пройде належним чином.

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua