Вантаж 200 ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

ВАНТАЖ 200 — Перевезення покійних

Людська доля така, що смерть може спіткати будь-кого з нас не дома в ліжку, а в поїздці або при тимчасовому проживанні в іншому місті або навіть в іншій країні. При цьому родичі часто бажають, щоб тіло покійного було поховано у рідній землі. Для вирішення цієї проблеми організується доставка вантажу 200.

Ритуальні перевезення

Перевезення тіл здійснюється в запаяних оцинкованих трунах, оскільки саме цинк є найкращим матеріалом для запобігання розкладу тіла. Труну містять в спеціальний герметичний контейнер, що також перешкоджає псуванню тіла. Перевозиться вантаж 200 у багажних відділеннях різних видів транспорту разом із звичайними речами пасажирів. Такі запобіжні заходи не тільки уповільнюють процеси розкладання, а й захищають супутній персонал та пасажирів транспорту від трупного запаху. З цієї причини перед відправкою вантажу 200 тіло покійного обов’язково бальзамується.

Допомога у перевезенні вантажу 200

Наша ритуальна служба накопичила величезний досвід у справі транспортування вантажу 200 різними видами транспорту як всередині України, так і за кордон. Наші фахівці розроблять найшвидші, логістично вірні та економічні способи доставки та запропонують вибрати найбільш підходящий з них. Ви можете бути впевнені, в надійній доставці та прибуття у призначений час. Замовити послугу ритуального перевезення Ви можете за (068) 067 50 53 або за телефоном (073) 946 94 74

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua