Виніс тіла ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Носії труни

Важлива послуга похоронного бюро — носії труни. Це спеціальні люди, які здійснюють перенесення труни з тілом покійного під час церемонії прощання в морзі, при відспівуванні церкви, навантаження та вивантаження труни у крематорію або перенесення на цвинтар.

Хто такі носії труни

Часта проблема, з якою стикаються рідні, пов’язана з необхідністю знайти чоловіків, які переноситимуть труну. Традиційно у цьому обов’язку відмовляють кровним родичам померлого. За народними повір’ями вважається, що беручи участь у перенесенні труни рідня демонструє своє бажання швидше «спровадити» померлого в інший світ. Це лише забобони, але більшість його дотримується і намагається не порушувати заборону.

Тому родичам покійного доводиться шукати чоловіків, які не мають родинних зв’язків із померлим. Друзі чи знайомі часто не можуть у цьому допомогти — комусь бракує фізичних сил, комусь не дозволяє вік, а хтось просто боїться підходити до тіла покійного.

У цьому випадку допоможуть наші професійні носії на похороні. У їх обов’язків входить виніс труни з автокатафалка і завантаження у нього, перенесення труни та її опускання в могилу. Незважаючи на те, що на перший погляд це завдання виглядає досить просто, далеко не кожен чоловік проходить відбір на цю посаду.

Носії від Ритуального будинку Довіра властиві якості:

  • достатньою фізичною силою, що поєднується зі спритністю;
  • високим рівнем самовладання;
  • відповідними моральними якостями — делікатністю, вмінням надавати підтримку та виявляти співчуття учасникам похорону;
  • пунктуальність;
  • відсутність шкідливих звичок.

Окрім особистих якостей кожного з членів похоронної бригади, важливим є вміння працювати в команді. Нести труну і опускати її могилу необхідно синхронно і без нахилів, щоб не відбувалося неприємних ситуацій.

Замовити носіїв труни

Замовити послуги носіїв Ви можете у нашій ритуальній службі. Для цього зателефонуйте нам за номером (068) 067 53 50

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua