Елітний похорон (VIP похорон) в Киеве ~ Організація та проведення похорону. Ритуальні послуги у Києві та Київській обл.

Елітний похорон – захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна ритуальним агентствам з великим досвідом роботи. Похоронне бюро «Довіра» пропонує послугу «Віп-похорон», яка гарантує високу якість із прощенням покійного.


Компетентність, практичний досвід та кваліфікація наших співробітників, їхня бездоганна оперативність дозволять провести обряд поховання чітко та злагоджено. Підприємство «Довіра» візьме на себе організаційні та юридичні турботи, звільнивши родичів та близьких покійного від формальностей, які забирають час та сили. Пропозиція охоплює місто Москва та область.

Дзвоніть нам за телефоном 068 067 53 50 у будь-який час доби, і Ви отримаєте допомогу у скрутній ситуації втрати близької людини. Ритуальний агент прибуде на місце в найстисліший термін, щоб взяти на себе рішення всіх завдань, необхідних для організації проводів покійного на найвищому рівні сервісу.

Організація похорону «Віп-рівня» включає перелік наступних послуг та ритуального приладдя:

Виклик агента та отримання масштабної консультативної допомоги відразу після його прибуття;
Опрацювання сценарію похорону;
Організація транспортування померлого в морг та заходи щодо підготовки його до поховання/кремації;
Допомога у збиранні та оформленні документів, необхідних для похорону;
Підбір місця поховання на цвинтарі;
Організація підбору та доставки елітної труни, ритуального одягу для покійного, вінків та кошиків зі свіжих кольорів;
Організація відспівування у Храмі, дотримання церемонії прощання згідно з релігійною конфесією покійного;
Підбір та надання аксесуарів та приладдя, що супроводжують «віп-похорони»: доставка сингуматора (ритуального ліфта), поховання, підставок під вінки, лавок, наметів тощо. за погодженням із родичами покійного;
Організація оренди катафалка та автомобільного транспорту для тих, хто бере участь у ритуальній процесії, близьких покійного;
Супровід кортежу службами швидкої допомоги

ЦІЛОДОБОВО 24/7

Телефонуйте нам у будь-який час, адже допомога і підтримка в такій складній ситуації може знадобитися завжди і часто коли цього не очікуєш.

03142 бул. Академика Вернадского,
79б. Киев

Тел :38 (073) 946-94-74
Тел :38 (068) 067-53-50

Наші Агенти Ритуального Дому "Довіра" виїжджають та надають ритуальні послуги у Києві у всіх районах міста Київ та Київської області.

На правому березі: Солом’янський район та Святошинський район, Борщагівка та Софіївська Борщагівка, Печерський район, Шевченківський район, Подільський район включаючи весь Поділ, Оболонь та весь Оболонський район; Голосіївський район, включаючи приватні будинки Голосієво.

На Лівому березі: Троєщина, Дарниця та Дарницький район, Дніпровський та Деснянський райони, а також на Позняки, Осокорки та Харківському масиві

Дана сторінка має інформаційно-довідковий характер і не є публічною офертою. Політика опрацювання персональних даних. Ми не зберігаємо, не збираємо і не обробляємо, не використовуємо куки. Час роботи: цілодобово, з понеділка до неділі. Для відгуків та пропозицій: info@ritualdovira.com.ua